Wkładki do biustonosza

Wkładki do stanika

Wkładki do biustonosza to wyjmowane wkładki, które dodają dodatkowego uniesienia, podkreślenia, kształtu i pokrycia. Jeśli chcesz naturalnego wzmocnienia, dodatkowego zakrycia, wzmocnionego dekoltu lub dodatkowego rozmiaru miseczki, wybierz zestaw wkładek z bawełny, poliestru lub silikonu. Wsuń je do biustonosza lub kostiumu kąpielowego, a natychmiast zauważysz różnicę!

Wkładki do biustonosza nazywane są również ciasteczkami lub wyściółką biustonosza. Silikonowe są czasami nazywane filetami z kurczaka ze względu na podobieństwo do nich. Często są promowane jako niechirurgiczna opcja zwiększenia rozmiaru biustonosza. Można je nosić z biustonoszem push-up, aby powiększyć dekolt.

Wkładki do stanika umieszczane są w dolnej części miseczek biustonosza, aby podnieść piersi i wypełnić biustonosz. Występują w różnych rozmiarach i kształtach i są zwykle wykonane z pianki lub gumy silikonowej, niektóre są wypełnione płynem lub żelem. Te silikonowe dopasowują się do kształtu i lepiej przylegają do skóry niż tkaniny i pianki. Niektóre biustonosze będą miały wbudowane kieszenie na wkładki, co jest kolejnym sposobem na zapobieganie ich wysuwaniu.

Innym świetnym zastosowaniem wkładek do biustonosza jest zrównoważenie rozmiaru biustu podczas cyklu. U wielu kobiet rozmiar biustu zmienia się dość znacząco w różnych fazach cyklu. Jeśli nie chcesz kupować różnych biustonoszy, gdy Twój biust jest mniejszy, użyj ich zamiast kupować nowy. Być może będziesz musiała zwiększyć rozmiar miseczki (lub nawet dwa), jeśli ich używasz. Upewnij się, że zabierasz je ze sobą, gdy dobierasz stanik, jeśli zamierzasz je z nim nosić. Wkładki do biustonosza dostępne są w wielu kształtach – kropel, łez, wyprofilowanego koła, trójkąta i wielu innych. Dzięki temu jeszcze łatwiej dopasujesz wypełnienie do indywidualnych potrzeb i rodzaju noszonej przez Ciebie bielizny.

Wkładki silikonowe do stanika lekko unoszą piersi i zwiększają ich objętość, w dotyku do złudzenia przypominają strukturę kobiecej piersi. Z kolei wkładki do biustonosza z pianki są mniej elastyczne, ale lepiej wypełniają wnętrze biustonosza

Jak prać stanik sportowy z wkładką?

Sztuką jest usunięcie wkładek przed włożeniem biustonosza do pralki. Zamiast prać wszystko razem, pierz je osobno – czyli stanik sportowy wkłada się do pralki, a wkładki są prane ręcznie. Wybierz delikatny cykl, dodaj trochę aktywnego detergentu i umyj zimną wodą.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności