Gdzie kupić biustonosz do karmienia w Gdyni

Nie zwlekaj z zakupem biustonosza do karmienia do czasu po porodzie. Wtedy nie będziesz miała do tego głowy. Zrób to na przełomie 8 i 9 miesiąca ciąży. Biustonosz karmiącej mamy, zwany również karmnikiem, musi być praktyczny i wygodny. Musi spełniać wiele funkcji. Od ochrony piersi kobiety po ułatwianie jej karmienia w różnych sytuacjach Grono kobiet wybiera biustonosze do karmienia bez fiszbin (np. biustonosz Rosie czy biustonosz Dotty marki Freya) na sam początek laktacji, gdy wahania rozmiaru piersi są duże i mało przewidywalne, a karmienie odbywa się często na leżąco.

Biustonosze do karmienia bez fiszbin dają Ci większą swobodę w dobraniu rozmiaru – nie musisz się martwić, że fiszbiny będą Cię uciskać - nadają się również do spania. Biustonosze do karmienia na fiszbinach (jak np. biustonosz Pure marki Freya) dobrze się sprawdzają w późniejszym okresie karmienia. Ich rozmiar nalezy dopasować bardzo dokładnie ze względu na fiszbiny. Fiszbiny nie mogą w żadnym wypadku uciskać piersi, ponieważ grozi to zatorami. Nie ma jednak żadnych przeszkód, byś nosiła biustonosz do karmienia na fiszbinach, jeśli dobierzesz właściwie rozmiar miseczki by fiszbiny przylegały do klatki piersiowej wokół piersi, a nie uciskały samych piersi.

W Gdyni, jest kilka punktów w których można kupić biustonosz do karmienia. Poniżej przedstawiamy listę sklepów mających w ofercie biustonosz do karmienia w Gdyni:

  1. biel.com.pl
  2. christelle.pl
  3. bouduar.com


Korzystajcie gdynianki !!

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności