Biustonosz dla dziewczynki - stanik dla dziewczynki

Pierwszy biustonosz dla dziewczynki... jak wybrać odpowiedni model?

Jeśli Twoja córka nie jest tak otwarta, by spytać Cię o zakup stanika, być może będziesz musiała sama poruszyć ten temat. Najprawdopodobniej jest gotowa na zakupy, jeśli zaczęły rozwijać się zawiązki piersi, są to pierwsze oznaki tkanki piersi pod brodawkami.

Kiedy kupić córce pierwszy stanik?

Dla każdej młodej dziewczyny kupowanie pierwszego stanika jest ogromnym wyzwaniem. Dziewczynki strasznie przeżywają to, jak im szybko rosną piersi i aby podobać się kolegom i aby koleżanki zazdrościły, szybko biegną z mamą do sklepu po swój pierwszy stanik. Pierwszy stanik powinno się kupować wtedy, kiedy biust zaczyna się rozwijać na tyle, że ma już swój ciężar.

Chodzenie po sklepach w poszukiwaniu pierwszego stanika może być dla Twojej córki nieco przytłaczające. W takim przypadku dobrym pomysłem może być zakup pierwszego biustonosza w domu. Może zmierzyć się w domu taśmą mierniczą i poszukać biustonoszy online, aby uniknąć sklepowej przymiarki. Przy wyborze pierwszego biustonosza najlepiej postawić na subtelność, a nie styl. Będziesz szukać czegoś wygodnego, co Twoja córka może nosić przez cały dzień, ale także podczas uprawiania sportu. Biustonosze koronkowe lub push-up będą prawdopodobnie niepotrzebne jeszcze przez kilka lat.

Pierwszy stanik dla dziewczynki

Pierwszy stanik musi być bardzo wygodny i komfortowy. Jednak dla dziewcząt, które lubią wygodę, ale także estetykę dobrym rozwiązaniem jest baletka, która przypomina tradycyjny o stanik ale pozbawiony jest fiszbin. Pierwszy stanik na pewno nie powinien być usztywniany i z push-upem, najlepszym modelem jest stanik bawełniany. Pierwszy stanik powinien być miękki - cały miękki, bez usztywnień, gąbek, i na pewno bez fiszbin najlepiej z lekko usztywnionymi miseczkami z cieniutkiej gąbki.

Obwód powinien raczej być luźniejszy, aby dziewczynka nie znienawidziła stanika, a materiał delikatny. Bez sztywnych koronek, naszywek, ozdóbek, to tylko może podrażnić skórę i przeszkadzać dziecku. Kolejny stanik będzie różnił się od pierwszego prawdopodobnie tylko rozmiarem. Dziewczynka powinna dowiedzieć się mierząc pierwszy stanik, na co ma zwrócić uwagę, gdy kiedy zacznie wyrastać z pierwszego stanika, natychmiast zgłosiła ten fakt do rodzica.

Gdzie kupić stanik dla dziewczynki?

Zastanawiasz się gdzie kupić stanik dla 11 latki bądź 12 latki? Staniki dla dzieci można kupić w wielu sklepach, w zależności od miejscowości zamieszkania. Staniki dla 11,12 latki znajdziesz w np w Pepco, H&M itp.

Prawidłowe dopasowanie stanika

Prawidłowe dopasowanie biustonosza jest istotne podczas swoich nastoletnich lat, kiedy organizm rośnie. Czy Twój pierwszy stanik będzie biustonoszem typu sportowego czy będzie usztywniony, z jakiego będzie materiału Mamy również dać kilka cennych wskazówek na co zwracać uwagę przy zakupie pierwszego stanika. O dylematach nastolatek związanych z wyborem pierwszego stanika, może takich jak Ty.. ?, jak kupić pierwszy stanik, gdzie iść możesz dowiedzieć się lub poczytać o doborze pierwszego stanika

Czy już wiesz jaki biustonosz kupić córce? Czy pamiętasz swój pierwszy stanik z miseczkami? A może kupił Ci go tata? :)

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności