Jak ujędrnić duży biust?

Domowe sposoby ujędrniania biustu

Każda kobieta pragnie mieć jędrny biust zwłaszcza po porodzie lub karmieniu piersią, jednak nie zawsze tak jest. Chociaż karmienie piersią zwykle bierze na siebie całą winę za obwisłe piersi, nie jest to jednak jedyna przyczyna opadania piersi.Wiotkie piersi są w rzeczywistości wynikiem ciąży lub innych czynników. Obejmują one genetykę, wiek, palenie papierosów, rozmiar/kształt piersi przed ciążą, liczbę posiadanych dzieci oraz wiek. Nie pozwól, aby obwisłe piersi Cię obciążały!

Oto pięć naturalnych sposobów na ujędrnienie piersi

Nałóż olej Stosowanie oliwy z oliwek, oleju roślinnego, oleju z nasion kopru włoskiego, a także oleju z marchwi może pomóc przywrócić elastyczność zwiotczałej skóry. Wystarczy regularnie masować piersi tymi olejkami w ciągu dnia. Nałożenie zbyt dużej ilości może poparzyć skórę, więc dwie krople to aż nadto. Aby uzyskać lepsze rezultaty, możesz również wymieszać dwie krople dowolnego olejku eterycznego z olejami roślinnymi. Masuj przez około 15 minut, aby zwiększyć przepływ krwi i stymulować naprawę komórek i upewnij się, że robisz to od czterech do pięciu razy dziennie.

Zastosuj ogórek Możesz zmielić i zblendować jednego ogórka, dodać szklankę czystej wody, trochę naturalnej śmietany z żółtkiem lub białkiem, ponieważ jest dobra na obwisłe piersi ze względu na swoje właściwości ściągające i wzmacniające. Po zakończeniu mieszania włóż do lodówki i nałóż później na piersi. Po nałożeniu pozostaw mieszankę na piersi na około pół godziny, a następnie zmyj zimną wodą. Pomoże to wzmocnić mięśnie piersi, ale upewnij się, że robisz to raz w tygodniu, aby wzmocnić tkankę piersi.

Wcieraj masło SHEA Aby uzyskać najlepsze rezultaty, raz lub dwa razy w tygodniu wcieraj masło Shea w piersi. Pozostaw na 10 minut przed zmyciem. Masło shea jest doskonałym źródłem witaminy E. Ta ostatnia pomaga napiąć skórę wokół biustu, a także nada Twoim piersiom jędrniejszy wygląd, o jakim marzysz.

Użyj żelu Aloe Vera Możesz skorzystać z żelu Aloe Vera, nakładając go okrężnymi ruchami na piersi przez około 10 minut. Pozostaw na kolejne 10 minut, zanim zmyjesz ciepłą wodą. Aby uzyskać lepsze wyniki, spróbuj przynajmniej pięć razy w tygodniu. Możesz również przygotować mieszankę jednej łyżki stołowej aloesu, jednej łyżeczki miodu i majonezu. Nałóż na piersi i pozostaw na 15 minut, a następnie zmyj zimną wodą. Rób to raz w tygodniu, aby uzyskać lepsze wyniki. Aloe Vera pomaga w napinaniu skóry, co zapobiegnie obwisaniu piersi.

Zaangażuj się w regularne ćwiczenia Zaleca się wykonywanie pompek, ponieważ pomagają one ujędrnić mięśnie pod biustem. Połóż się twarzą do ziemi i rozłóż ręce na szerokość barków. Możesz także robić pulowery z hantlami, aby ujędrnić mięśnie klatki piersiowej. Połóż ręce nad głową, a następnie opuść, aż ciężar znajdzie się nad głową, a ramiona utworzą kąt 90 stopni. Popchnij ciężar z powrotem do góry i powtórz co najmniej 10 razy. Aby wypróbować te wyciskania w celu uniesienia mięśni klatki piersiowej, połóż się na podłodze ze zgiętymi kolanami, stopami płasko i ramionami wyciągniętymi w przeciwnych kierunkach.

Jak ćwiczenia mogą pomóc w zapobieganiu obwisłych piersi

Kiedy idealnie ukształtowane piersi zaczynają opadać, może to mieć zgubny wpływ na Twoją samoocenę i wygląd. Oczywiście nie możesz całkowicie zmienić wyglądu swoich piersi, ale wykonywanie określonych ćwiczeń górnej części ciała pomoże mięśniom klatki piersiowej zwiększyć rozmiar, siłę i jędrność.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności