Brafitterka w Łodzi?

Jestem jedną z tych kobiet, które nie mogą się doczekać powrotu do domu tylko po to, żeby zdjąć stanik. To takie wyzwalające uczucie – ile z was zgodziłoby się ze mną? Ale potem usłyszałam, że może po prostu nosiłam biustonosz w niewłaściwym rozmiarze (szacuje się, że 80% kobiet ma tak!), bo idealny biustonosz powinien leżeć ciasno i wygodnie przez cały dzień. Wtedy zdecydowałam się dodać do mojej listy życzeń profesjonalny biustonosz dopasowany – i było to bardzo proste do osiągnięcia - poszłam do brafitterki.

Usługa brafittingu polega na znalezieniu odpowiedniego biustonosza. Możesz mieć różne rozmiary staników w zależności od marki, stylu jak i materiału, więc nie jest tak, że wszystkie staniki w tym samym rozmiarze pasują na Ciebie. W odpowiednim czasie przymierza się kilka staników i omawia wszelkie kwestie związane z dopasowaniem. Wiele razy podoba nam się wygląd stanika, ale kiedy się go zakłada, po prostu nie jest odpowiedni, no cóż.

Brafitting to dopasowanie biustonosza, gdy ekspert, inaczej zwany profesjonalnym brafitterem, określa rozmiar Twojego biustonosza, rozwiązuje problemy z biustonoszem i oferuje nowe biustonosze w oparciu o rozmiar, kształt, głębokość i umiejscowienie tkanki piersi. Każda kobieta może uzyskać profesjonalne dopasowanie biustonosza, a wielu sprzedawców oferuje bezpłatne usługi dopasowania biustonosza.

Noszenie odpowiedniego biustonosza jest niezbędne nie tylko do nadania stylizacji dobrego ogólnego wyglądu, ale także do odpowiedniego podtrzymywania Twoich piersi. Większość kobiet nie zdaje sobie sprawy, że nosi biustonosz w niewłaściwym rozmiarze. Po prostu wybierają ten, który pasuje, zwracają uwagę na jego rozmiar i kupują taki stanik, który ma ten sam rozmiar. Niestety biustonosze nie mają standardowych rozmiarów. Jeden biustonosz może idealnie do Ciebie pasować, a inny w tym samym rozmiarze innej marki już nie.

Dopasowanie biustonosza jest szczególnie ważne po mastektomii, operacji rekonstrukcyjnej piersi, operacji powiększenia piersi lub operacji zmniejszenia piersi.

Myśl o odpowiednim dopasowaniu stanika po raz pierwszy może wydawać się onieśmielająca, ale nie musisz się martwić — to szybkie i łatwe. Zwykle zajmuje to mniej niż 40 minut! W większości przypadków działa to w następujący sposób:

  • zostaniesz zaprowadzona do prywatnej garderoby
  • zostaniesz poproszona o zdjęcie koszuli, ale nie zdejmuj stanika (staraj się nie nosić ze zbyt dużym wypełnieniem!)
  • sprzedawca następnie zmierzy klatkę piersiową tuż pod tkanką piersi, a następnie najpełniejszą część biustu. Pierwszym z nich jest poznanie rozmiaru paska, a drugim określenie rozmiaru miseczki. To wszystko, łatwe!

To, jak często jesteś mierzona, zależy od kilku czynników. Możesz szczęśliwie pozostać w tym samym rozmiarze biustonosza przez lata, ale zmiany hormonalne, przybieranie na wadze lub chudnięcie, ciąża i karmienie piersią odgrywają dużą rolę. Zaleca się pójście na przymiarkę, jeśli przeszedłeś którąkolwiek z powyższych lub zauważysz poniższe zmiany w swoim obecnym biustonoszu:

  • pas pleców nie jest prosty, biegnie na północ w kierunku łopatek
  • suwaki ramiączek biustonosza znajdują się na regulowanym ograniczeniu. Ramiączka spadają lub wbijają się w ramiona
  • piersi wylewają się na górę i boki miseczek. Pierś powinna znajdować się w miseczce.

Nie zdziw się, jeśli wyniki pomiarów Cię nieco zszokują. Czemu? Ponieważ rozmiar, który otrzymasz, jest prawdopodobnie znacznie większy niż jesteś przyzwyczajona, szczególnie w rozmiarze miseczki. Na przykład, jeśli jesteś przyzwyczajona do noszenia stanika 38D, po pomiarze możesz po prostu otrzymać 34F. Nie przejmuj się!

Dopasowywanie biustonosza to niezwykle satysfakcjonująca praca, którą traktuje się z szacunkiem, troską i poufnością. W rzeczywistości istnieje wiele wspaniałych butików z bielizną, których właściciele i pracownicy są ekspertami, którzy dzielą tę samą pasję i uznanie dla bielizny i dopasowania biustonosza. Większość ich pracowników przechodzi szeroko zakrojone programy szkoleniowe i certyfikacyjne, zanim będą mogli dopasowywać staniki dla klientów.

Sklepy w Łodzi godne polecenia mające w ofercie brafitting

Korzystajcie stanikomaniaczki z Łodzi!!

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności