Brafitting Łódź

Brafitterka w Łodzi?

Jestem jedną z tych kobiet, które nie mogą się doczekać powrotu do domu tylko po to, żeby zdjąć stanik. To takie wyzwalające uczucie – ile z was zgodziłoby się ze mną? Ale potem usłyszałam, że może po prostu nosiłam biustonosz w niewłaściwym rozmiarze (szacuje się, że 80% kobiet ma tak!), bo idealny biustonosz powinien leżeć ciasno i wygodnie przez cały dzień. Wtedy zdecydowałam się dodać do mojej listy życzeń profesjonalny biustonosz dopasowany – i było to bardzo proste do osiągnięcia - poszłam do brafitterki

Noszenie odpowiedniego biustonosza jest niezbędne nie tylko do nadania stylizacji dobrego ogólnego wyglądu, ale także do odpowiedniego podtrzymywania Twoich piersi. Większość kobiet nie zdaje sobie sprawy, że nosi biustonosz w niewłaściwym rozmiarze. Po prostu wybierają ten, który pasuje, zwracają uwagę na jego rozmiar i kupują taki stanik, który ma ten sam rozmiar. Niestety biustonosze nie mają standardowych rozmiarów. Jeden biustonosz może idealnie do Ciebie pasować, a inny w tym samym rozmiarze innej marki już nie.

Myśl o odpowiednim dopasowaniu stanika po raz pierwszy może wydawać się onieśmielająca, ale nie musisz się martwić — to szybkie i łatwe. Zwykle zajmuje to mniej niż 15 minut! W większości przypadków działa to w następujący sposób:

  1. zostaniesz zaprowadzona do prywatnej garderoby
  2. zostaniesz poproszona o zdjęcie koszuli, ale nie zdejmuj stanika (staraj się nie nosić ze zbyt dużym wypełnieniem!)
  3. sprzedawca następnie zmierzy klatkę piersiową tuż pod tkanką piersi, a następnie najpełniejszą część biustu. Pierwszym z nich jest poznanie rozmiaru paska, a drugim określenie rozmiaru miseczki. To wszystko, łatwe!

Nie zdziw się, jeśli wyniki pomiarów cię nieco zszokują. Czemu? Ponieważ rozmiar, który otrzymasz, jest prawdopodobnie znacznie większy niż jesteś przyzwyczajony, szczególnie w rozmiarze miseczki. Na przykład, jeśli jesteś przyzwyczajona do noszenia stanika 38D, po pomiarze możesz po prostu otrzymać 34F. Nie przejmuj się!

Brafitting Łódź

Korzystajcie łodzianki !!

Zamiast patrzeć jak Twój facet żłopie kolejne piwo, skorzystaj przynajmniej raz w miesiącu!!

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności