Gdzie kupić biustonosz do karmienia w Gliwicach

Drogie gliwiczanki!
Gliwice to piękne miasto na Górnym Śląsku. Bez względu na to czy jesteś rodowitą gliwczanką czy przybyłaś tu z innego regionu, masz małego szkraba - potrzebujesz biustonosza do karmienia. Biustonosz do karmienia musi przede wszystkim dobrze podtrzymywać gruczoły mlekowe. Bez odpowiedniego podtrzymania piersi wiotczeją, tracą kształt, a skóra na dekolcie rozciąga się. W efekcie noszenia źle dobranego stanika podczas karmienia mogą pojawić się zatory.

Najlepiej jest kupić biustonosz do karmienia jak najpóźniej – najwcześniej na miesiąc przed mającym nastąpić porodem. Na początku laktacji biust jeszcze się powiększy, więc miseczka zwykle powinna być o rozmiar większa, a obwód ciaśniejszy niż ten, którego potrzebujesz przed porodem. Większa miseczka przyda się, gdyby trzeba było wsunąć pod stanik okład z kapusty na bolącą pierś czy wkładkę laktacyjną, która chroni ubranie przed wyciekającym mlekiem.

Ramiączka stanika nie muszą być zbyt szerokie, gdyż to nie one są rusztowaniem dla piersi. Jeśli ciężar gruczołów mlekowych opiera się na ramiączkach może to skutkować zgarbieniem sylwetki i wywoływać ból kręgosłupa. W prawidłowo dobranym biustonoszu piersi w miejscu utrzymuje ciasno dopasowany pas pod biustem. W Gliwicach, jest kilka lokalizacji w których można kupić fajny biustonosz do karmienia. Poniżej przedstawiamy listę sklepów mających w ofercie biustonosz do karmienia w Gliwicach:

  1. Polityka Stanika
  2. dalia.pl
  3. anna-bielizna.pl

Korzystajcie gliwiczanki !!!

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności