Booby tape - rewolucyjna taśma modelująca i liftingująca biust

Booby Tape to rozwiązanie, dzięki któremu noszenie kreacji z odkrytymi plecami i jednocześnie bardzo głębokimi dekoltami stało się możliwe – nawet jeśli jesteś posiadaczką naprawdę solidnego, pełnego i ciężkiego biustu. Ty sama decydujesz, w jaki sposób chcesz wymodelować swój biust i jak najlepiej przykleić taśmy, aby nie były widoczne pod Twoją kreacją.

Kiedy siostry Bianca i Bridgett Roccisano uruchomiły w 2018 roku Booby Tape — firmę zajmującą się pielęgnacją piersi, która oferuje taśmy do podnoszenia piersi, silikonowe wkładki oraz osłonki na sutki — wpadły na ten pomysł, ponieważ na rynku nie było innego produktu, który rozwiązałby ten problem: taśma, która może być użyta do stworzenia efektu liftingu piersi, bez rzeczywistej operacji plastycznej. WOW!!

Można powiedzieć, że przełom nastąpił dzięki naturalnemu liftingowi piersi — łatwemu i niedrogiemu rozwiązaniu dwóch sióstr o dużych piersiach.

Dziś Booby Tape, uważany za oryginalny produkt na potrzeby piersi, to coś więcej niż produkt. Ten wynalazek można teraz znaleźć w ponad 40 krajach na całym świecie i u ponad 2000 dystrybutorów. Ich cel? Aby Booby Tape była znana jako ogólna nazwa marki rozwiązań akcesoriów do piersi – w gruncie rzeczy, tym czym Kleenex jest dla chusteczek.

Aby stać się kompleksowym sklepem dla piersi, który jest jeszcze bliżej osiągnięcia celu w lutym 2021 roku wprowadzono Booby Tape Skin. Booby Tape Skin zawiera krem, balsam oraz maskę z różowej glinki, aby zapewnić sobie pielęgnację skóry piersi. Ale prawdziwe piękno sukcesu sióstr Roccisano polega na tym, że produkty Booby Tape działają cuda – to nie tylko szum medialny. Booby Tape to połączenie funkcjonalności i mody, ze świetnym brandingiem i bezczelnym tytułem.

Miłe w Booby Tape jest to, że zaczęło się od rzeczywistej walki – wyjaśnia Bridgett. Za każdym razem, gdy miałem jakieś wydarzenie, szłam do sklepu ze sprzętem i kupowałem taśmę gaffer i różne taśmy elektryczne, a przy tym oklejałem moje cycki i zdzierałam skórę. Pomyślałam sobie, to śmieszne, tylko kupię taśmę boobową. Więc wskoczyłem do Internetu i nie mogłem go nigdzie znaleźć! I wtedy wiedziałyśmy, że musimy coś zrobić. Zajęli się rozwojem produktu, a reszta to już historia.

Pomyśleliśmy, że inne kobiety mają takie same zmagania. I nie każdy może sobie pozwolić na operację piersi, dlatego jest to jedno z naszych sloganów: Pożegnaj się z cyckami za 15 000 dolarów. Nie musisz zmieniać swojego ciała chirurgicznie. Jesteśmy tutaj, aby pomóc za 21,95 $ – dodaje Bianca.

Dlaczego Booby tape?

Ponieważ działa na dowolnym rozmiarze biustu, rozciąga się nawet do 180% - podobnie jak ludzka skóra, jest oddychająca - 95% bawełny. Ponadto jest bardzo łatwa do usunięcia i wodoodporna.

Zwróć uwagę na następujące czynniki:

  • zrób testy wrażliwości przed właściwym noszeniem: naklej jedno naprężone pasmo taśmy na skórę biustu, pozostaw je na ok. 5-6 godzin,
  • używaj zawsze na świeżo umytą i odtłuszczoną skórę,
  • dla swojego komfortu, zwłaszcza przy usuwaniu taśmy, używaj naklejek na sutki,
  • aby usunąć taśmę, po prostu zacznij ją odklejać. W przypadku jakiegokolwiek dyskomfortu użyj balsamu lub oleju kokosowego, by nawilżyć taśmę i załagodzić działanie kleju,
  • przed szczególnie ważnymi wyjściami przeprowadź próbne oklejenie, by mieć pewność, że wiesz, jak osiągnąć odpowiedni efekt,
  • maksymalny czas noszenia taśmy to ok 6 godzin.

A jak jest u Was? Czy kiedykolwiek miałyście na sobie taśmy do biustu? Super czy nigdy więcej i za żadne skarby?

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności