Gdzie kupić biustonosz do karmienia w Łodzi

W okresie karmienia zapewnij sobie i dziecku stuprocentowy komfort oraz uchroń swoją skórę przed utratą jędrności. Wybierz biustonosz do karmienia i czerp radość z niezapomnianych chwil macierzyństwa. Dzieci w pierwszym półroczu życia nie mają jeszcze wystarczająco dojrzałych funkcji obronnych i trawiennych. Uznaje się, że wyłącznie karmienie piersią w tym okresie jest najbezpieczniejszym i optymalnym sposobem ich odżywiania. Dzieci, które ukończyły szósty miesiąc życia, należy nadal karmić piersią według ich potrzeb oraz stopniowo wprowadzać do ich diety inne pokarmy dostosowane do wieku.

Żywność nie powinna zastępować karmienia piersią, a tylko je uzupełniać. W miarę dojrzewania i rozwoju umiejętności radzenia sobie z innym pożywieniem (jego smakiem i strukturą), w naturalny sposób dziecko zjada więcej żywności uzupełniającej i samoistnie ogranicza ilość pokarmu pobieranego z gruczołów mlekowych. Nie ustalono górnej granicy wieku dzieci, do której należy utrzymywać karmienie piersią. Czas zazwyczaj ten określają normy środowiskowe i obyczajowe oraz indywidualna potrzeba Twoja i Twojego dziecka.

Dlatego droga cudowna mamo, karm Twoje dziecko wyłącznie piersią do ukończenia szóstego miesiąca życia. To optymalny sposób żywienia Twojej pociechy!

W Łodzi, jest kilka fajnych lokalizacji w których możesz kupić biustonosze do karmienia. Poniżej przedstawiamy listę sklepów mających w ofercie biustonosze do karmienia w Łodzi:

  1. mamadama.pl
  2. ewa-michalak.pl
  3. gorsenia.pl

Korzystajcie łodzianki !!

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności