Gdzie kupić biustonosz do karmienia w Białymstoku ?

Cudowna dziewczyno z Białego!!!
Zapewne przygotowujesz się do ważnej dla Ciebie roli mamy lub już nią jesteś i zastanawiasz się gdzie kupić biustonosz do karmienia w Twoim mieście? Spacerując ulicami Starego Miasta między innymi ulicą Lipową szukasz interesujących sklepów z biustonoszami do karmienia.

Warto pamiętać, że w okresie karmienia piersi poddawane są większym niż zwykle obciążeniom, ponieważ z reguły rosną, czasem nawet znacznie. Zmieniają również swój rozmiar i ciężar w ciągu doby. Podtrzymanie jest szczególnie ważne dla karmiących piersi. Dobierz więc rozmiar tak, aby biustonosz podnosił piersi, które powinny mieścić się w miseczkach, a fiszbiny – jeśli są – powinny przylegać do klatki piersiowej wokół piersi. Odpowiednio dobrany biustonosz do karmienia:

  • zapobiega dolegliwościom ze strony kręgosłupa i barków w przypadku dużych piersi
  • zapobiega rozciąganiu skóry - tak już obciążonej cięższymi niż zwykle piersiami, a także rozstępom podtrzymując piersi, zapobiega ich kołysaniu (które bywa bolesne) i zapewnia swobodę ruchów
  • umożliwia noszenie wkładek laktacyjnych, dzięki którym twoje mleko nie przesiąknie na ubranie

Biustonosz do karmienia najlepiej kupić ok. 1 miesiąca przed planowanym porodem.

W Białymstoku, największym mieście Podlasia jest kilka punktów w których można kupić fajny biustonosz do karmienia. Poniżej przedstawiamy listę sklepów mających w ofercie biustonosze do karmienia w Białymstoku:

  1. biustonoszedokarmienia.pl
  2. biustanasze.pl
  3. vena-bielizna.pl/matki-karmiace

Korzystajcie białostoczanki !!

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności