Gdzie kupić biustonosz do karmienia w Krakowie

Jesteś młodą mamą, mieszkasz w Krakowie i nie wiesz gdzie kupić biustonosz do karmienia w mieście Kraków? Młodym mamom zaleca się noszenie biustonoszy miękkich, bez usztywnień, wypełnień i fiszbin. Dobrej jakości bielizna bezszwowa posiada specjalne wzmocnienia, które pięknie kształtują piersi jednocześnie nie uciskając ich, co mogłoby powodować dyskomfort, a nawet zapalenie piersi czy zastój pokarmu. Zaletą takich biustonoszy jest ich elastyczność – w karmniku powinno być dość miejsca, by umieścić w nich wkładki laktacyjne. To niezbędny artykuł higieniczny dla karmiących mam, zwłaszcza w pierwszych miesiącach po porodzie, gdy laktacja bywa nieregularna, objawiająca się niekontrolowanym wyciekiem mleka z brodawek.

Kupując biustonosz, zwróć proszę uwagę, czy jesteś w stanie sprawnie odpiąć klapkę do karmienia jedną ręką. Ważne aby po odsłonięciu brodawki, pozostała część piersi była nadal dobrze podtrzymywana i osłonięta tkaniną. Dobra bielizna ma gwarantować karmiącej mamie maksimum dyskrecji. Pomożemy Ci we wskazaniu, gdzie możesz się udać, aby taki stanik zakupić. Poniżej przedstawiamy listę polecanych sklepów mających w ofercie biustonosz do karmienia w Krakowie:

  1. salonbielizny.eu
  2. adore.pl
  3. intimo4you.com

Miłego noszenia!!!

Kiedy kupić nowy biustonosz?

Aby biustonosz spełniał swoje zadanie, nie możesz zakładać modeli niedopasowanych. Powinnaś obserwować swoje ciało i reagować na każdą zmianę piersi. To one pod wpływem hormonów i stojących przed nim zadań będzie się powiększał przez cały okres ciąży i karmienia, by po zakończeniu laktacji się zmniejszyć. Staniki więc kupuj na bieżąco. Kiedy powiększył się wyłącznie obwód, możesz kupić przedłużkę. Biust, podczas gdy szaleją hormony, swój rozmiar i kształt zmienia kilkakrotnie. Różnych biustonoszy będziesz potrzebować na okres ciąży, podczas karmienia i po zakończeniu laktacji. Dlatego, gdy tylko zaobserwujesz zmiany piersi lub w staniku będziesz czuć się niekomfortowo – idź na zakupy.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności