Koszula do karmienia

Kiedy jesteś w ciąży i przygotowujesz się do roli mamy musisz wziąć pod uwagę wiele aspektów z tym związanych. Wybór imienia dla malucha jest chyba tym najważniejszym, ale pozostają też inne znaczące aspekty, które należy wziąć pod uwagę.

Jednym z nich jest wybór koszuli do karmienia, gdy już na świat przyjdzie długo oczekiwana przez Ciebie pociecha. Koszule do karmienia to bardzo wygodny element bielizny nocnej. Są zwiewne i szerokie, nie opinają brzucha, nie powodują odgnieceń i dopasowują się do zmieniającego się kobiecego ciała.

Kupując koszulę do porodu i karmienia, zwróć proszę uwagę na skład. Zalecane jest, aby koszula nocna ciążowa uszyta była z naturalnych materiałów typu bawełna. Bawełniana struktura koszul do karmienia zapewnia kobietom komfort wentylacji. Przód koszuli powinien zmieniać się efektywnie wraz z rosnącym z czasem brzuchem.

Wśród dostępnych na rynku wielu modeli można znaleźć koszule nocne do karmienia w okazyjnych cenach już od 20 zł. Możesz również spać w zwykłej koszulce, lecz specjalny krój koszul do karmienia sprawia, że są one znacznie wygodniejsze w użytkowaniu od tych do noszenia na co dzień. Poniżej przedstawiamy kilka ciekawych miejsc z wygodnymi i stylowymi koszulami do karmienia dla mam:

  1. mamabaja.pl
  2. babyland.pl
  3. 9miesiecy.pl
  4. missisleepy.pl
  5. happymum.pl
  6. szykownamama.pl
  7. rafjolka.pl

Jeśli polecacie jakieś inne sklepy piszcie na adres email: kontakt@stanik.yum.pl

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności