Gdzie kupić biustonosz do karmienia w Gdańsku

Obliczanie rozmiaru biustonosza do karmienia zacznij od zmierzenia obwodu pod biustem miarką. Od otrzymanego wyniku odejmij 10cm – po porodzie Twój obwód pod biustem się zmniejszy. Jeśli wiesz, że w porównaniu ze stanem sprzed ciąży Twój obwód powiększy się niewiele, wystarczy odjąć 5cm, natomiast jeśli Twoje wymiary zwiększą się znacznie – możesz potrzebować odjąć aż 15cm.

Dopiero z tak zaniżonym wynikiem pomiaru pod biustem zabierz się do właściwego dobierania rozmiaru biustonosza. W ciągu około miesiąca od porodu Twój obwód pod biustem wróci do stanu sprzed ciąży. Dobre biustonosze do karmienia posiadają długie zapięcia i duży zakres regulacji – większy niż w codziennych biustonoszach. Zaraz po porodzie możesz potrzebować zapinać się luźniej, z czasem przepniesz biustonosz na ciaśniejsze haftki.

Może warto pomyśleć o zakupie dwóch kompletów staników ciążowych w różnych momentach ciąży.

  • Zestaw 1 – 2 trymestr. Ogólnie rozmiar miseczek będzie rósł w ciągu pierwszych 20 tygodni ciąży, a klatka piersiowa zacznie się powiększać po 20 tygodniach. Zalecamy kupowanie pierwszego stanika ciążowego w którymś momencie drugiego trymestru, kiedy rozmiar miseczki jest mniej więcej stabilny.
  • Zestaw 2 – Ostatnie tygodnie ciąży. Rozmiar miseczki ponownie wzrośnie, gdy pojawi się mleko po narodzinach dziecka, zanim powróci do nowej normy po ustaleniu rutyny karmienia piersią. Sugerujemy zakup drugiego zestawu staników na kilka tygodni przed terminem porodu na ostatnie tygodnie ciąży i pierwsze tygodnie karmienia.

Gdzie kupujecie biustonosze w Gdańsku?

W Gdańsku, jest kilka miejsc w których można kupić biustonosz do karmienia.

Ostateczną decyzję podejmuj zawsze po zmierzeniu stanika, nawet wtedy, gdy zdecydujesz się na zakupy przez internet. Dopóki nie oderwiesz metek, możesz go odesłać w ciągu 10 dni. Poniżej przedstawiamy listę sklepów mających w ofercie biustonosz do karmienia w Gdańsku:

  1. wazkabra.pl
  2. biustonoszka.pl
  3. bagatelle.sklep.pl

Jeśli już karmisz i kupujesz nowy biustonosz do karmienia, przymierz go przed karmieniem - miseczki powinny być dopasowane.Po karmieniu miseczki staną się luźniejsze. Jednak twój biustonosz musi pasować na Twoje piersi w czasie, gdy są wypełnione mlekiem.
Korzystajcie gdańszczanki !!

Jakie biustonosze ciążowe kupić?

Polecane są biustonosze miękkie i oddychające z elastycznym dopasowaniem i świetnym wsparciem (najlepiej bez fiszbin). Bambusowe biustonosze bezszwowe dla kobiet w ciąży i do karmienia z elastycznym wsparciem to fantastyczna opcja.

Warto również zwrócić uwagę na brak klipsów ani haczyków, które mogłyby wbić się w skórę i nie zasnąć w nocy. Zapewniają idealne wsparcie podczas ciąży, a miseczki po prostu odsuwają się na bok, aby karmić piersią po urodzeniu dziecka.

Udowodniono, że aktywność w czasie ciąży przynosi korzyści zarówno Tobie, jak i Twojemu dziecku, dlatego pięknie dopasowany stanik sportowy dla kobiet w ciąży jest koniecznością. Dzięki łatwemu opuszczanemu dostępowi do karmienia, są one również idealne, gdy chcesz zacząć wracać do formy po urodzeniu dziecka.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności