Gdzie kupić biustonosz do karmienia w Gdańsku

Obliczanie rozmiaru biustonosza do karmienia zacznij od zmierzenia obwodu pod biustem miarką. Od otrzymanego wyniku odejmij 10cm – po porodzie Twój obwód pod biustem się zmniejszy. Jeśli wiesz, że w porównaniu ze stanem sprzed ciąży Twój obwód powiększył się niewiele, wystarczy odjąć 5cm, natomiast jeśli Twoje wymiary zwiększyły się znacznie – możesz potrzebować odjąć aż 15cm.

Dopiero z tak zaniżonym wynikiem pomiaru pod biustem zabierz się do właściwego dobierania rozmiaru biustonosza. W ciągu około miesiąca od porodu Twój obwód pod biustem wróci do stanu sprzed ciąży. Dobre biustonosze do karmienia posiadają długie zapięcia i duży zakres regulacji – większy niż w codziennych biustonoszach. Zaraz po porodzie możesz potrzebować zapinać się luźniej, z czasem przepniesz biustonosz na ciaśniejsze haftki. W Gdańsku, jest kilka miejsc w których można kupić biustonosz do karmienia.

Ostateczną decyzję podejmuj zawsze po zmierzeniu stanika, nawet wtedy, gdy zdecydujesz się na zakupy przez internet. Dopóki nie oderwiesz metek, możesz go odesłać w ciągu 10 dni. Poniżej przedstawiamy listę sklepów mających w ofercie biustonosz do karmienia w Gdańsku:

  1. wazkabra.com.pl
  2. biustonoszka.pl

Jeśli już karmisz i kupujesz nowy biustonosz do karmienia, przymierz go przed karmieniem - miseczki powinny być dopasowane.Po karmieniu miseczki staną się luźniejsze. Jednak twój biustonosz musi pasować na Twoje piersi w czasie, gdy są wypełnione mlekiem.
Korzystajcie gdańszczanki !!

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności