Jaki dobrać rozmiar stanika? Jak dobrać biustonosz?

Noszenie stanika to taka codzienna rzecz

Na co zwrócić uwagę, gdy chodzi o dobór biustonosza? Dobranie biustonosza to ważna sprawa dla każdej kobiety, a dobrze dobrany stanik jest jak ferrari wsród samochodów. Właściwie dobrany stanik jest kluczem do pięknej sylwetki i dobrego samopoczucia. Cechy wyróżniające idealny biustonosz - wygoda, dopasowany obwód i miseczki oraz długość ramiączek, również staranne wykonanie i piękny wygląd.

Bielizna to jedna z najlepszych przyjaciółek kobiet! Pozwólmy jej o nas zadbać i sprawdźmy, jak dobrać stanik. Niemniej jednak tak niewiele kobiet ma o niej PRAWIDŁOWE pojęcie. Badania wykazały, że aż 85% pań nosi zły rozmiar biustonosza! Niewiarygodne, prawda? A jednak, badania nie kłamią.

Kobiety mają tendencję wybierać zbyt małe miseczki i zbyt szerokie obwody. Mówi się, że statystyczna Polka nosi miseczkę B. Wszakże większość z owych statystycznych Polek powinno wymienić ją na C, czasem nawet D. Są osoby które od lat pomagają kobietom dobierać odpowiednie biustonosze. Jedną z bardziej znanych jest June Kenton, która pomagała wielu znanym ludziom.

Jaki rozmiar biustonosza wybrać? Jak dobrać biustonosz idealny?

Często to kwestia dostosowania rozmiaru miseczki lub rozmiaru obwodu – niekoniecznie obu naraz. Wiele kobiet nosi zbyt luźny biustonosz w obwodzie lub za małe miseczki. Producenci biustonoszy twierdzą, że ciała kobiece są tak różne, że system pomiarowy do wykroju miseczek nie przynosi za każdym razem perfekcyjnych rezultatów. Dlatego bardzo wążne jest indywidualne podejście do sprawy.


Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności