Jak zrobić masaż piersi ?

Masaż biustu jest niezwykle ważnym elementem dla każdej kobiety, aby utrzymać jędrność swoich piersi. Należy je masować pókolistmi ruchami, nie wyciągając skóry, lecz raczej przygniatajac, od środka klatki, w dół, a potem w górę, od zewnątrz spod pachy do środka. Pobudzane są gruczoły i węzły chłonne pod pachą, i zagarnia w stronę cycków to co się wydziela. Najlepiej jeśli robi to Twój partner. Wtedy zaczynają pracować hormony jak u młodej dziewczyny i piersi rosną, stają się nabrzmiałe i jędrne. Trzeba robić to regularnie 100-300 razy, bo niestety kiedy się przestanie wracają do swojej poprzedniej wielkości. Zakazane dla Pań, które maja podejrzenie guzów, cyst itp. !!!! To stary sposób medycyny naturalnej. masaż biustu Najlepiej robić go dość regularnie, dlatego poniżej przedstawiamy kilka innych sposobów masażu piersi. Polecamy masaż tajski:-)

Masażu biustu bańką chińską

Masażu bańkami chińskimi nie należy wykonywać w obrębie nerek, łydek, łopatek i biustu – bezwzględnie omijamy te okolice.

Masaż próżniowo-wibracyjny

Dlaczego masaż próżniowo-wibracyjny?

Struktura piersi odznacza się dużą delikatnością, gdyż nie posiada stabilnej struktury podtrzymującej ich kształt. W wyniku źle dobranego stanika, ciąży czy drastycznej diety, kontur może ulegać odkształceniom. Niestety również z wiekiem piersi tracą formę, a skóra jędrność. Masaż próżniowo wibracyjny przywraca piersiom ich pierwotną elastyczność i kształt. Efektem kuracji jest długotrwały lifting skóry biustu i dekoltu. Tkanka łączna zostaje wzmocniona natomiast włókna kolagenowe aktywowane do regeneracji. Następuje pobudzenie krążenia krwi i limfy, przez co komórki są lepiej dotlenione i odżywione. Twoje piersi po masażu stają się bardziej podniesione i wypełnione.

Jak działa masaż próżniowo-wibracyjny?

Efekt odmłodzenia i ujędrnienia biustu jest natychmiastowy i długotrwały. Urządzenie wytwarza podciśnienie, które podnosi biust. W trakcie zabiegu dochodzi do pobudzenia i regeneracji włókien podporowych, odpowiedzialnych za jędrność cycków. Podczas zabiegu pobudzane są mięśnie podtrzymujące biust (piersiowy większy), zapobiegające rozchodzeniu się biustu na boki i podnoszący górną ich część.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w tutaj    Zamknij