Jak wykonać masaż biustu ?

Masaż piersi to naturalna metoda powiększenia i ujędrnienia biustu

Masaż biustu jest niezwykle ważnym elementem dla każdej kobiety, aby utrzymać jędrność swoich piersi. Należy je masować pókolistmi ruchami, nie wyciągając skóry, lecz raczej przygniatajac, od środka klatki, w dół, a potem w górę, od zewnątrz spod pachy do środka. Pobudzane są gruczoły i węzły chłonne pod pachą, i zagarnia w stronę cycków to co się wydziela.

Najlepiej jeśli robi to Twój partner. Wtedy zaczynają pracować hormony jak u młodej dziewczyny i piersi rosną, stają się nabrzmiałe i jędrne. Trzeba robić to regularnie 100-300 razy, bo niestety kiedy się przestanie wracają do swojej poprzedniej wielkości. Zakazane dla Pań, które maja podejrzenie guzów, cyst itp. !!!! To stary sposób medycyny naturalnej. Najlepiej robić go dość regularnie, dlatego poniżej przedstawiamy kilka innych sposobów masażu piersi. Polecamy masaż Shiatsu:-)

Masaż biustu przeciwwskazania

Podstawowymi przeciwwskazaniami do masażu cycków są wszelkiego rodzaju stany podwyższonej temperatury, stany zapalne stawów, ścięgien mięśni, krwiaki wewnątrzmięśniowe w początkowym okresie leczenia jak też wylewy pourazowe w stawach i mięśniach do dwóch, trzech dni po urazie, osteoporoza oraz znaczące stany zapalne. Do przeciwskazań masażu biustu należą również choroby skóry: wypryski, pęcherze jak też choroby wewnętrzne np.: choroba wrzodowa.

Masaż próżniowo-wibracyjny

Struktura piersi odznacza się dużą delikatnością, gdyż nie posiada stabilnej struktury podtrzymującej ich kształt. W wyniku źle dobranego stanika, ciąży czy drastycznej diety, kontur może ulegać odkształceniom. Niestety również z wiekiem piersi tracą formę, a skóra jędrność.

Masaż próżniowo wibracyjny przywraca piersiom ich pierwotną elastyczność i kształt. Efektem kuracji jest długotrwały lifting skóry biustu i dekoltu. Tkanka łączna zostaje wzmocniona natomiast włókna kolagenowe aktywowane do regeneracji. Następuje pobudzenie krążenia krwi i limfy, przez co komórki są lepiej dotlenione i odżywione. Twoje piersi po masażu stają się bardziej podniesione i wypełnione.

Jak działa masaż próżniowo-wibracyjny?

Efekt odmłodzenia i ujędrnienia biustu jest natychmiastowy i długotrwały. Urządzenie wytwarza podciśnienie, które podnosi biust. W trakcie zabiegu dochodzi do pobudzenia i regeneracji włókien podporowych, odpowiedzialnych za jędrność cycków. Podczas zabiegu pobudzane są mięśnie podtrzymujące biust (piersiowy większy), zapobiegające rozchodzeniu się biustu na boki i podnoszący górną ich część.

Masaż Shiatsu biustu

Wiele kobiet chciałoby mieć większe piersi. Do ciekawych technik masażu biustu należy zaliczyć masaż Shiatsu biustu. Masaż Shiatsu ma wspomóc organizm w prawidłowym funkcjonowaniu wszystkich narządów. Został opracowany przez Japończyków - choć założenia tej techniki wywodzą się ze starożytnych chińskich masaży, m. in. Tui Na, Shiatsu stosuje się dopiero od XX wieku. Masaż Shiatsu nazywany jest również akupunkturą bez igieł lub masażem punktowym.

Masaż Shiatsu jest bezpieczny, jeśli przestrzegasz poniżych reguł:

  • masaż nie może być bolesny - nie przekraczaj granicy bólu,
  • masuj w kierunku pach - nie odwrotnie,
  • kiedy stosujesz kremy lub olejki, nie wmasowuj ich w brodawki,
  • Nie rozciągaj skóry i brodawek.

Biust możesz masować sama lub poprosić o pomoc swojego partnera. W pierwszym przypadku najlepiej robić to na siedząco, a w drugim – leżąc na plecach. Gdy sama robisz masaż, usiądź wygodnie i nanieś na piersi oliwkę lub krem. Możesz masować obie piersi jednocześnie, lub każdą z osobna – nie wpływa to na skuteczność masażu piersi.

Piersi masuj okrężnymi ruchami, kierując się z dou w stronę mostka. Ruchy powinny być płynne, połączone z lekkim ugniataniem. Należy wykonać sto takich okrążeń na każdą pierś. Jeśli masuje Cię Twój partner, pokaż mu właściwą siłę nacisku.

Masaż męską dłonią jest skuteczniejszy. Dlaczego? Ponieważ podczas takiego zabiegu pojawia się podniecenie i startuje produkcja hormonów wpływających pozytywnie na wzrost piersi ujędrniając je.

Jeśli masz taką potrzebę i jesteś z Warszawy lub okolic - na masaż Shiatsu możesz zapisać się w:

Olejek do masażu biustu

Olejek do masażu naturalnie zwiększa skuteczność powiększania piersi. Stosowanie olejków z odpowiednio dobranymi ziołami może zwiększyć skuteczność masażu powiększającego piersi oraz pozwala uzyskać znacznie szybsze efekty. Taki olejek możesz wykonać nawet w domu i to całkiem niedrogo.

Naturalnym wybawieniem jest kozieradka, a właściwie jej nasiona. Wydziela ona korzenny, nieco mdły zapach. Kwitnie w czerwcu i lipcu. Kozieradka posiada działanie naśladujące estrogen oraz pobudza produkcję prolaktyny. Oba te hormony odpowiedzialne są za rozwój, kształt oraz jędrność biustu. Warto wiedzieć, że kozieradka jest bardzo często stosowana w tabletkach na powiększenie piersi.

Czy Ty byłaś kiedyś na masażu biustu? Spróbuj, może Tobie również się spodoba.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności