Brafitterka w Bydgoszczy?

Brafitting Bydgoszcz

Z każdym stanikiem, który przymierzałam, był problem: albo pasek był na tyle luźny, że jakikolwiek nagły ruch rozbujał wszystko, albo rozmiar miseczki był tak mały, że poczułam, jak mój dekolt rozlewa się jak średniowiecznie wyglądająca piwna dziewka. Co więcej: moja klatka piersiowa była nieproporcjonalna do reszty mojego ciała – wszędzie byłam wciąż mała, więc nieproporcjonalny ciężar na górze wydawał się nierówny i nadmierny.

W ciągu ostatnich paru dekad piersi zaczęły się znacznie powiększać, a branża staników powoli nadrabiała zaległości. Mimo że Victoria’s Secret nadal ma największy udział w rynku bielizny, największym rozmiarem, jaki oferuje firma, jest DDD (i nadal tylko w wybranych fasonach).

Istnieje wiele naukowych debat na temat przyczyn stałego zwiększania rozmiaru piersi, ale prawdopodobnie sprowadza się to do czynników środowiskowych i dodatków do żywności. Florence Williams dziennikarka, która napisała książkę na ten temat zatytułowaną Breasts: A Natural and Unnatural History, ujmuje to zwięźle: Nasze piersi wchłaniają zanieczyszczenia jak para miękkich gąbek.

Nie myśl o trendach rynkowych ani czynnikach środowiskowych. Jeśli potrzebujesz jakiegoś kaftana bezpieczeństwa, który utrzyma wszystko na swoim miejscu, szaleńczo poszukujesz w Bydgoszczy dobrej brafitterki, która pomoże Ci dobrać odpowiedni rozmiar, sprawdź lokalizacje wskazane poniżej.

Czy wiedziałaś, że:

  • kobiety przynajmniej raz w roku powinny założyć stanik,
  • średnia żywotność biustonosza sportowego to 6-12 miesięcy,
  • nie wszystkie biustonosze są sobie równe,
  • kobieta powinna zostać ponownie zmierzona pod kątem stanika sportowego po znacznym przybraniu / utracie wagi lub ciąży
  • rozmiar Twoich piersi zmienia się i waha w ciągu roku, a większość kobiet ma jedną pierś większą od drugiej — więc nie powinnaś mieć obsesji na tym punkcie,
  • najlepsze biustonosze to te, które są wymienialne (takie jak te, które mają odpinane, regulowane ramiączka),
  • biustonosz należy nosić na skrajnej haftce z tyłu, a nie na środku. (To powoduje szybsze rozciąganie pasma).

Jest coś uroczego w brafitterce, a raczej w tym, że brafitterki nadal istnieją. Jak szewcy albo kowale. I muszą istnieć — wiesz dlaczego? Ponieważ zdecydowanie nosisz teraz biustonosz w złym rozmiarze, jeśli jeszcze do niej nie poszłaś. Wiesz o tym, bo każde wypowiedziane słowo i napisane zdanie o dopasowaniu biustonosza Ci to powiedziało.

Fachowe oko brafitterki dostrzeże w mniej niż pięć sekund, jaki masz rozmiar stanika. Brafitterka pokaże Ci też, jak odpowiednio dopasować biustonosz, wyjaśniając, dlaczego każda część stanika jest ważna i gdzie powinna przylegać do ciała.

Kobiety potrzebują odpowiednio dopasowanego stanika, który zapewnia komfort i wsparcie. Jest różnica między tym, jak wyglądają, kiedy przychodzą, a tym, jak wychodziły ze sklepu w odpowiednim biustonoszu.

Przedstawiamy listę polecanych sklepów mających w ofercie brafitting w Bydgoszczy:

  1. bramiracle.com.pl
  2. multibrand-bielizna.pl
  3. dudimar.com.pl

A może znacie inne miejscówki z usługami brafitterskimi? Znajdź z nami swoją ulubioną brafitterkę w Bydgoszczy !!!

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności