Brafitterka w Poznaniu?

Brafitting w Poznaniu

Zafunduj swoim piersiom metamorfozę dobierając odpowiedni biustonosz.

Obcisłe gorsety były modne w XIX wieku - tortury! Dziś wszystkie kobiety noszą stanik – praktyczny wynalazek. Ale jeśli stanik nie jest idealnie dopasowany, ból jest prawie tak udręką jak gorset, a konsekwencje – niewyobrażalne! Ale jak znaleźć swój idealny stanik?

Czy 8 na 10 kobiet naprawdę nosi niewłaściwy rozmiar biustonosza?

Sprzedawcy mają obsesję na punkcie wszechobecnych statystyk, które mówią, że aż 80 procent kobiet kupuje niewłaściwy biustonosz. Czemu? 70% kobiet nosi za mały rozmiar stanika, a 10% za duży. Źle dopasowane biustonosze mogą prowadzić do bólu piersi, niewystarczającego podparcia i dyskomfortu. Brafitterki mają misję informowania kobiet o oznakach złego dopasowania stanika, abyśmy wszystkie mogły mieć pewność, że kupujemy odpowiedni rozmiar.

Pracownicy Victoria's Secret, wielu naukowców, a nawet Oprah Winfrey, mówią, że masz 20 procent szans na właściwy wybór. To liczba – pomysł, że 80 procent kobiet nosi niewłaściwy rozmiar stanika – jest zakorzeniona w umysłach kupujących od dziesięcioleci, stając się zagadką, której nikt nie jest w stanie rozwiązać. Dlatego też statystyki są bzdurą.

Kochane poznanianki i okoliczne mieszkanki!
Źle dobrany biustonosz nie różni się niczym od zniszczonych paznokci czy włosów. Dbasz o swoje włosy i paznokcie? Zadbaj więc też o swój biust i wesprzyj go dobrze dobranym biustonoszem. Poczujesz się lepsza i bardziej dowartościowana, nie czekaj, zrób cosik z tym:) A więc na zakupy! Coraz więcej sklepów ma brafitterki, które pomogą Ci w wyborze odpowiedniego stanika.

Jesteś mieszkanką Poznania i nie wiesz gdzie dobrać odpowiedni stanik w Twoim mieście? Chodzisz na Jeżycach, po Ratajach, centrum, Łacinach lub Winogradach? Pomyśl dobrze gdzie mogłabyś się udać w celu odpowiedniego dopasowania biustonosza. Mamy dla Ciebie kilka ciekawych miejsc, gdzie profesjonalne brafitterki zajmą się Tobą w odpowiedni sposób. Poniżej przedstawiamy listę sklepów mających w ofercie brafitting w Poznaniu:

  1. lovelyyou.pl
  2. brafittingpoznan.pl
  3. OnlyherPoznan
  4. Amazonka Bielizna & Brafitting.pl

Znasz jakieś inne brafitterki w Poznaniu godne polecenia?
Miłego dopasowywania poznanianko !!

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności