Czy biustonosz zapinany z przodu jest lepszy?

Biustonosze z haczykami z przodu zapinane są na środku klatki piersiowej, co znacznie ułatwia zapinanie. Może to być ogromnym plusem dla kogoś, kto ma problemy z dotarciem do pleców lub ma jakieś problemy z poruszaniem się ramion, lub barków. Jeśli chcesz przestać sięgać za plecy, istnieje rozwiązanie.

Jak działają biustonosze z zapięciem z przodu?

W zależności od stylu, biustonosze z zapięciem z przodu mają zapięcie na haftki, podobnie jak staniki z zapięciem z tyłu, lub pojedyncze plastikowe, lub metalowe zapięcie. Upewnij się, że kupujesz wysokiej jakości biustonosz z bezpiecznym zapięciem. To nie czas na awarię w Twojej garderobie!

Dlaczego większość biustonoszy zaczepia się z tyłu?

Biustonosze z haczykiem z tyłu mogą wydawać się czymś, co mógł wymyślić tylko ktoś, kto nigdy nie musiał ich nosić, jednak jest ku temu praktyczny powód. Tylne haczyki pozwalają na wiele rzędów, co pozwala na mocniejsze dopasowanie stanika w miarę starzenia się i rozciągania. Dlatego przy zakupie biustonosza należy zawsze opierać dopasowanie na ostatnim zestawie haftek. Jeśli musisz go napinać od samego początku, nie będziesz miała już nic do dostosowania, gdy nieuchronnie się rozciąga. Pamiętaj o tym!

Jak nosić stanik z haczykiem z przodu?

Jedną z najlepszych rzeczy w biustonoszu z zapięciem z przodu jest łatwość jego zakładania. Po prostu przełóż ramiona przez paski i umieść zapięcie na środku klatki piersiowej. Jeśli zapięcie jest na haftki, zabezpiecz każdy haczyk, zaczynając od góry lub od dołu, co jest dla Ciebie najwygodniejsze. Aby zamknąć zapięcie na pojedyncze zapięcie, wsuń bolec w przeciwną stronę i zatrzaśnij. Pochyl się lekko do przodu, aby mieć pewność, że Twoje piersi są prawidłowo ułożone w miseczkach. Sprawdź tył biustonosza i upewnij się, że pasek jest równy. Sprawdź też, czy ramiączka są wystarczająco ciasne, ale nie na tyle, aby wbijały się w ramiona lub zaczynały podciągać tył biustonosza wyżej.

Jak zdjąć biustonosz z zapięciem z przodu?

Odczep lub odepnij zapięcie z przodu i zdejmuj paski pojedynczo. Staraj się nie rozciągać go bardziej niż to konieczne, aby przedłużyć żywotność Twojego biustonosza.

Dlaczego warto mieć biustonosz z zapięciem z przodu?

Zalety biustonosza z zapięciem z przodu w porównaniu z biustonoszem zapinanym z tyłu?

  • Gładki wygląd pod obcisłymi ubraniami. Biustonosze z haczykami z przodu świetnie nadają się do tworzenia gładkich pleców. Brak wybrzuszeń spowodowanych tradycyjnymi zapięciami na haftki z tyłu zapewnia gładki wygląd.
  • Biustonosze zapinane z przodu świetnie sprawdzają się w przypadku głębokich dekoltów.
  • Wygoda - te biustonosze są łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu. Dla osób z wszelkiego rodzaju problemami z poruszaniem się to ogromny plus.
  • Do wyboru jest wiele stylów. Wybierz spośród koronkowych, koszulkek typu racer, t-shirtu, biustonosza push-up lub casualowego biustonosza.
  • Biustonosze zapinane z przodu wygładzają tył i eliminują nierówności i zawinięcia.
  • Zapięcia na zatrzaski zazwyczaj zbliżają piersi do siebie, tworząc seksowny wygląd.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności