Brafitting Gdańsk

Brafitterka w Gdańsku?

Brafitterka - opiekunka kobiecych biustów

Pierwszą rzeczą, jaką zrobi specjalista od dopasowania biustonosza, jest określenie rozmiaru Twojego biustonosza. Prawdopodobnie będzie to użycie miarki, aby określić zarówno rozmiar obwodu, jak i rozmiar miseczki. Niektórzy specjaliści, którzy zajmują się tym od lat, mogą nawet być w stanie dość dokładnie ocenić Twój rozmiar za pomocą prostego spojrzenia!

Ale praca specjalisty od dopasowania biustonosza to znacznie więcej niż mierzenie i obliczanie. Dobrze wyszkolony specjalista zwróci uwagę na szereg innych czynników, takich jak to, czy Twoje piersi są jędrne czy miękkie, czy są skierowane na zewnątrz czy w dół, jak zwisają i czy są gęste lub pełniejsze na górze czy na dole. Weźmie również pod uwagę, czy jedna pierś jest zauważalnie większa od drugiej, czy niedawno urodziłaś lub karmisz piersią. Wszystkie te elementy są kluczowe, ponieważ wchodzą w grę podczas kolejnej fazy dopasowania, kiedy specjalista zaczyna sugerować biustonosze dobrze dopasowane do Twojego biustu.

Kiedy przymierzasz biustonosze, niektórzy specjaliści mogą być w stanie przekazać Ci pewną wiedzę dotyczącą biustonosza, na przykład jak działa każda jego część, jak powinna przylegać do ciała i jak najlepiej dopasować ramiączka lub haczyki. Więc możesz zaufać brafitterce, która zazwyczaj ma większą wiedzę niż Ty w tej dziedzinie.

Brafitting Gdańsk

Korzystajcie gdańszczanki !!

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności