Gdzie kupić biustonosz do karmienia w Kielcach

Biustonosz do karmienia w Kielcach? Jesteś młodą mamą i mieszkasz w Kielcach? Wielkość piersi w czasie może zmieniać się kilka razy w ciągu doby. Przed karmieniem – zwłaszcza na początku laktacji – są one duże i ciężkie, w późniejszym czasie natomiast znacznie ulegają zmniejszaniu. Należy zatem wybierać biustonosze do karmienia wykonane z dzianin, które dobrze dopasowują się do ciała. Dzięki temu stanik będzie prawidłowo podtrzymywał piersi, niezależnie od tego, czy będą pełne mleka, czy też nie.

Przez pierwsze tygodnie po porodzie warto mieć także stanik na noc – wypływ mleka może być tak duży, że będziesz musiała używać wkładek laktacyjnych. Wiele kobiet woli spać w staniku także dlatego, że w czasie laktacji ich piersi stają się ogromnie wrażliwe. Idealny biustonosz na noc jest delikatny, miękki i elastyczny, bez szwów i fiszbinów.

Ciekawą alternatywą dla stanika do spania może być bawełniany top. Takie staniki-topy, rozciągliwe, oferowane są zwykle w rozmiarówce konfekcyjnej. Stanik na noc nie musi być prefekcyjnie dopasowany jak stanik codzienny – najważniejsze, by był miękki i komfortowy.

Szukasz sklepów z damską bielizną? Jest kilka punktów w których można kupić biustonosz do karmienia w Kielcach. Poniżej przedstawiamy listę sklepów z bielizną dla młodych mam, mających w swojej ofercie biustonosze do karmienia w Kielcach:

  1. intimoda.com.pl
  2. e-dolcevita.pl

Korzystajcie kielczanki !!

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności