Biustonosz typu bondage - biustonosz z paskami

Biustonosz bondage (stanik z paskami) charakteryzuje się ozdobnymi paskami. Biustonosz z paskami nad miseczkami to jedna z najbardziej popularnych form wykorzystania strapsów, czyli specjalnych pasków lub tasiemek, które można dołączyć do bielizny. Samego biustonosza z paskami nie można mylić z tzw. strapsami, które oznaczają wyłącznie paski. To ważna różnica, ponieważ obecnie branża bieliźniana oferuje zarówno modne biustonosze z paskami, jak i same paski, które można nałożyć na biustonosz.

Podczas zamawiania produktów przez www warto abyś zwraciła uwagę na nazwy i zdjęcia, aby zamiast stanika z paskami nie zamówić tylko strapsów. Biustonosz z paskami to z pewnością hit bieliźniany ostatnich lat. Na tę popularność wpływa też to, że każda kobieta może sama doszyć strapsy do swojego stanika. Do zrealizowania tego celu potrzebna jest wizyta w pasmanterii, zakup koronki lub tasiemek oraz igły i nitki. W internecie jest wiele drogocennych wskazówek jak wykonać takie czynności.

Różne są połączenia kolorystyczne staników z paskami. Najczęściej spotykane są biustonosze białe, czarne lub czerwone. Niektóre modele to połączenie czerni ze srebrem lub różem, pojawiają się czasami także kolory pudrowe. Biustonosz z paskami z przodu przez wiele osób jest uważany za szczególnie zmysłowy oraz prowokacyjny. Głównym celem pasków i tasiemek jest podkreślenie piękna kobiecego dekoltu i ramion. Pokazywanie tego typu bielizny jest przez nasze społeczeństwo uważane za bardzo odważne i prowokujące balansujące na granicy dobrego smaku. W pewnym czasu nosiły te biustonosze wszystkie gwiazdy.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności